PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma

Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 495
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   Fri Oct 19, 2007 12:27 am

kjo nje ane e cila hulumton ne pc tuaj dhe lyp nese kini mangu dicka ne pc psh ndonje treiber mainboarth grafik etj po eshte mundesia tjeter mundeni edhe programin me downloadu nga kjo ane dhe kur doni mundeni me program mi lyp kto gjera nese e instaloni programin ne C te programat e formon nje ordner ky program dhe prej aty mundeni mi installu ato qe i downloadon ky program
http://global.msi.com.tw/index.php?func=html&name=liveupdate_check
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   Fri Oct 19, 2007 4:33 pm

Flm bro add e mir qekno kjo bounce alien cyclops

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   Sat Oct 20, 2007 11:20 am

super diqka qenka...pergezime edhe veq perpara...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
SpoileR N
PZ-Team Hero
PZ-Team Hero


Numri i postimeve : 73
Age : 29
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   Sat Oct 27, 2007 3:18 am

super tu koka perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qe ni adres ne internet per kompjutera te juve mi majt sa ma
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Internet-
Kėrce tek: