PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 sa kohe keni per veten tuaj dhe cka boni per veten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 495
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: sa kohe keni per veten tuaj dhe cka boni per veten   Tue Nov 11, 2008 9:28 pm

une per veti veq 2 dite ne jav i kom per veten te shtunen dhe te dillen edhe ata psh te shtunen luaj me top ndersa te diellen takohem me disa shok te mi ndersa prej te henen deri te e premtja punoj shum keq shum pak kohe i dhurojm vetit kurse jeta shpejt po ec Sleep Sleep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BlaCk AnGel
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj
avatar

Numri i postimeve : 2
Age : 31
Vendi : Itali
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Re: sa kohe keni per veten tuaj dhe cka boni per veten   Fri Nov 14, 2008 8:01 pm

valla une tane diten tu nejt per fat te keq jam azilant ne itali ska pune ska sen veq ne fund te mujit e mari rogen po shum monotoni se krejt vet jam ska ma merzi Neutral No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
sa kohe keni per veten tuaj dhe cka boni per veten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
Kėrce tek: