PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 tregoni naj moment te lumtur qe ju ka ndodhur ne jet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 495
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: tregoni naj moment te lumtur qe ju ka ndodhur ne jet   Wed Nov 05, 2008 7:04 pm

per mu momenti ma i lumtur ka kur e kom ble kerrin a pare temin edhe kur i kom lyp njoftin nje femre njoftim dhe ma ka than po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: tregoni naj moment te lumtur qe ju ka ndodhur ne jet   Fri Nov 07, 2008 12:47 pm

huehueueheuheuehe...si moemnte te lumtura i paske te mira...por une mendoj qe momentet me te mira ne jete jane LINDJA(kur te lind), SHKOLLIMI(kur te mbaron shkollen), DASHURIA(kur dashuron partnerin/en pa kushte dhe me zemer), MARTESA(kur te martohesh me njeriun qe e don) si dhe FEMIJET(qe shnosh e kysmet pritet me i pas qdokush ne te ardhmen)...i falenderohem ZOTIT qe permes prinderve te mi ma kan dhene kete JETE ti shijoj keto gjera...pra si gjerat me te bukura te jjetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
 
tregoni naj moment te lumtur qe ju ka ndodhur ne jet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
Kėrce tek: