Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   ndihm

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  albionos
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 5
  Registration date : 12/01/2008

  MesazhTitulli: ndihm   Sat Jan 12, 2008 1:59 pm

  aka mundesi mem ndihmu bre per qata nalt se spo di ku mja dh bre

  albion-@msn.com
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: ndihm   Sat Jan 12, 2008 2:24 pm

  albionos shkruajti:
  aka mundesi mem ndihmu bre per qata nalt se spo di ku mja dh bre

  [url=mailto://albion-@msn.com
  albion-@msn.com[/quote[/url]]


  bro spo te kuptoj shprehu pak ma kjart per qka ke nevoj dhe e dyta eshte qe se pari te shkon te prezantohesh e me pas te fillonme komente dhe se tema bartet tek pyetje pergjigje pasi qe antari i nderuar ka postuar tek tema credit card.

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 29
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: ndihm   Sat Jan 12, 2008 4:18 pm

  tema jo vetem qe bartet por edhe ANETARI i nderuar duhet ti permbahet rregullave cc-ja merr pasi ban mbi 50 postime...keto jane rregullat dhe shpresojme se do ju permbaheni...shpresojme ne mirekuptim...respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: ndihm   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  ndihm
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Varfėria:Familjet skamnore bėjnė thirrje pėr ndihmė

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Pyetje Pergjigje-
  Kėrce tek: