Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Sun Jan 06, 2008 7:43 pm

Ne Kosovė egzistojne 2 Sisteme bankare.

Autoriteti Bankar dhe Bankat Komerciale.

Autoriteti Bankar e zevendeson Banken Qendrore mirepo nuk ka te drejte emitimin e parase !Ne Kosovė nuk ka Banke Qendore sepse nuk jemi ende shtet !
Kurse Bankat Komerciale kane per detyre kreditimin e ekonomise qe ne Kosove jane : Pro Credit Bank,KasaBank,Raifeisen Bank,BpB etj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:32 pm

a muna mi hacku kto bankat kollaj bro

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:35 pm

Scorpion-X shkruajti:
a muna mi hacku kto bankat kollaj bro

pa prob munesh me i thy vetem a je najfar hackeri...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:36 pm

eeeeeeee kjo le te mbetet secret ti iu din aftesit e mija keshtu qe mos fol ma shum

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:38 pm

ok ne nuk flasim mirepo kur ti thejsh mundesisht edhe faktet dergoj ne forum tonin...keshtu qe kalofsh mire ne kete pune...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   Tue Jan 08, 2008 7:40 pm

hheehhehe a pak po te doket qe te kum dhan keshtu live kur kem fol e tash eedhe ne forum po lyyp

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
KOSOVA dhe sistemet e saj bankare!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Murat Jashari: Kosova drejt humnerės
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Enver Bytyēi - Kosova digjet, Beogradi dhe Tirana krihen!
» Bleta Gashi:Kush ėshtė vajza nga Kosova qė tentoi t'i bashkohej ISIS?
» Keze Kozeta Zylo:Shkrimtari nga Kosova Pal Sokoli qė i ka dhėnė Luftės sė saj gjak SOKOL-ASH

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Shkencat Ekzakte :: Sistemi Bankar-
Kėrce tek: