Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 LAJMERIM

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: LAJMERIM   Thu Dec 20, 2007 11:15 pm

UNE DISCOVER LAJMEROJ PASI QE KOM DISA PROBLEME SMUNEDM ME U ANGAZHU NE FORUM KESHTU QE PO JAP DORHEQJE NGA FORUMI KUR TE MUDEM DO TE MUNDOHEM ME SHPRESOJ SE DO TE PERPAROJ FORUMI.

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: LAJMERIM   Thu Dec 20, 2007 11:18 pm

e para nuk jep doreheqje kurse e dyta eshte se juve asgje nuk do ju mirret...ju do vazhdoni te kontribuoni per kete forum normal pasi te kryhen problemet...e ishalla te perfundojne shpejt...me respect ConDoR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: LAJMERIM   Thu Dec 20, 2007 11:22 pm

ConDoR shkruajti:
e para nuk jep doreheqje kurse e dyta eshte se juve asgje nuk do ju mirret...ju do vazhdoni te kontribuoni per kete forum normal pasi te kryhen problemet...e ishalla te perfundojne shpejt...me respect ConDoR


JO JO CONDOR VENDIMI edhet marr keshtu qe kjo ashte pun e kryme kur muj me hy ne forum do te hy ama niher shum i nxan jom smundem kom shum probleme.

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: LAJMERIM   Thu Dec 20, 2007 11:25 pm

ok pra pasi je percaktu vet prej sot te mirret grada si ADMIN me VETDESHIRE dhe shpresojme qe do kalojme super...me respecte dhe pune te mbare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: LAJMERIM   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LAJMERIM
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: KH. Lajmerime-
Kėrce tek: