Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 BETIMI USHTARAK I AKSH-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: BETIMI USHTARAK I AKSH-sė   Wed Nov 14, 2007 11:22 pm

BETIMI USHTARAK I AKSH-sė

Unė, stėrnipi i ilirėve dhe Kastriotėve, vazhdues I denjė i luftėtarėve dhe dėshmorėve tė lavdishėm tė kombit shqiptar pėr liri, unė luftėtar i AKSHsė, betohem se do tė jem ushtar besnik I kombit tim dhe do tė luftoj deri nė fund tė jetės sime pėr bashkimin e Shqipėrisė. Ndėshkimi mė i rėndė i Zotit dhe i Kombit tė mė jepet nė qoftė se e shkel kėtė betim solemn. Betohem, betohem, betohem. “

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: BETIMI USHTARAK I AKSH-sė   Thu Nov 15, 2007 12:30 pm

DiScoVeR shkruajti:
BETIMI USHTARAK I AKSH-sė

Unė, stėrnipi i ilirėve dhe Kastriotėve, vazhdues I denjė i luftėtarėve dhe dėshmorėve tė lavdishėm tė kombit shqiptar pėr liri, unė luftėtar i AKSHsė, betohem se do tė jem ushtar besnik I kombit tim dhe do tė luftoj deri nė fund tė jetės sime pėr bashkimin e Shqipėrisė. Ndėshkimi mė i rėndė i Zotit dhe i Kombit tė mė jepet nė qoftė se e shkel kėtė betim solemn. Betohem, betohem, betohem. “

BETOHEM BETOHEM BETOHEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
 
BETIMI USHTARAK I AKSH-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: KH. Lajmerime-
Kėrce tek: