PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 per te pastruar PC nga kontrolluesit!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: per te pastruar PC nga kontrolluesit!!   Sun Oct 21, 2007 12:50 pm

Ad-Aware SE Personal Edition 1.05
Program pėr te pastruar pc nga spyware te ndryshėm
http://www.download.com/Ad-Aware-SE-Personal-Edition/3000-8022_4-10045910.html?part=dl-ad-aware&subj=dl&tag=top5

SpyBot 1.3
Program pėr te kėrkuar dhe pastruar spyware-t e sistemit
http://www.download.com/3001-8022_4-10289035.html

RegClean 4.1a
Program pėr te pastruar rregjistrat e OS
http://www.download.com/3001-2094_4-881470.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
SpoileR N
PZ-Team Hero
PZ-Team Hero


Numri i postimeve : 73
Age : 29
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: hi.   Thu Oct 25, 2007 11:42 pm

[sen i mir koka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
per te pastruar PC nga kontrolluesit!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Internet-
Kėrce tek: