PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » CC- OFERT
  Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   sa e vleresoni forumin tone!!

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 29
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: sa e vleresoni forumin tone!!   Thu Oct 11, 2007 2:47 pm

  Ju pershendes te gjithe anetareve.Ne kete teme mund ti beni verejtjet sygjerimet si dhe pergezimet per forumin tone!!!!....respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
  504boyz
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 495
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: urime urime   Thu Oct 11, 2007 11:32 pm

  forumi eshte fort i mire pak po mu dufka koh deri sa ti msoj tonat asni forum spo eshte i njejte ska lidhje ajo kryesor forum shqiptare
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Thu Oct 11, 2007 11:44 pm

  504boyz shkruajti:
  forumi eshte fort i mire pak po mu dufka koh deri sa ti msoj tonat asni forum spo eshte i njejte ska lidhje ajo kryesor forum shqiptare

  pasi qe je antari i par i cili je rgjistruar kam vendosur qe te jap nje grad ne qofse ti e pranon VIP
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  504boyz
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 495
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Fri Oct 12, 2007 1:30 pm

  504boyz shkruajti:
  forumi eshte fort i mire pak po mu dufka koh deri sa ti msoj tonat asni forum spo eshte i njejte ska lidhje ajo kryesor forum shqiptare
  PO MORE PO DUHET MEM KALXU MA SHUM CKA DUHET ME BA UNE
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Sat Oct 13, 2007 3:01 pm

  504boyz shkruajti:
  504boyz shkruajti:
  forumi eshte fort i mire pak po mu dufka koh deri sa ti msoj tonat asni forum spo eshte i njejte ska lidhje ajo kryesor forum shqiptare
  PO MORE PO DUHET MEM KALXU MA SHUM CKA DUHET ME BA UNE


  gjithqka vetem e vetem me ngrit forumin
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  alko
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 4
  Registration date : 20/10/2007

  MesazhTitulli: ALko   Sat Oct 20, 2007 4:59 pm

  ha po de ilir forumi eshte i mir...natyrishte kush eshte moderator(ilir) patjeter duhet te jet i mirr....hahaa Surprised
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  donuthka
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 4
  Age : 29
  Vendi : Han
  Registration date : 20/10/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Sat Oct 20, 2007 10:23 pm

  S'ka diskutim per ket forum:P
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.donabe.4t.com
  Rockzonebener
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 3
  Registration date : 20/10/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Sat Oct 20, 2007 11:28 pm

  forumi fillimisht eshte i ri kjo kuptohet menjeher...

  Ka nje harmoni te bukur po medoj se duhet edhe pak ma shum pune per kete forum per te arritur diqka...besoj qe do te perparoj ky forum...


  Pershendetje...
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Leendy
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 6
  Registration date : 27/10/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Sat Oct 27, 2007 2:31 am

  I Mir te Koka .. Very Happy met mira
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  SpoileR N
  PZ-Team Hero
  PZ-Team Hero


  Numri i postimeve : 73
  Age : 29
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: hi.   Sat Oct 27, 2007 3:09 am

  i mir asht qehstu asht kyy .. Very Happy
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Anxa-
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 8
  Registration date : 10/12/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Mon Dec 10, 2007 4:59 pm

  i mir o amo mundet edhe ma i mir me u bo Suspect clown
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Tue Dec 11, 2007 12:13 am

  Anxa- shkruajti:
  i mir o amo mundet edhe ma i mir me u bo Suspect clown


  Me ndiemen e antareve do ta bajm edhe ma mir

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  -Anxa-
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj


  Numri i postimeve : 2
  Registration date : 16/12/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Tue Dec 18, 2007 6:18 pm

  si per fillim i mir o forumi e ma anej spo di qah me thon veq vazhdoni
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  xeni4eva
  Antarė/e me Pervoj
  Antarė/e me Pervoj
  avatar

  Numri i postimeve : 7
  Registration date : 27/12/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Thu Dec 27, 2007 3:49 pm

  paj forumi i mir ama shum pak antar
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   Thu Dec 27, 2007 4:08 pm

  xeni4eva shkruajti:
  paj forumi i mir ama shum pak antar


  xeni forumi i jon eshte hapur tash dhe shpresojm seme kalimin e kohes do te kemi me shum antar dhe do te ecim perpara normal me ndihmen tuaj.

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: sa e vleresoni forumin tone!!   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  sa e vleresoni forumin tone!!
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Historia e lashtė

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
  Kėrce tek: