Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 HTML eshte ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Musafir
VizitorMesazhTitulli: HTML eshte ...   Sat Oct 20, 2007 11:36 pm

HTML (HyperText Makup Language)
eshte nje gjuhe programuese e cila perdoret per krijimin e faqeve ne Internet. Nje faqe e krijuar me kete gjuhe mund te lexohet me qfardo shfletuesi (Netscape, Internet Explorer) dhe ne qfardo platforme (Windows,Macintosh...). Dokumentet e krijuara me HTML jane te perbera nga disa instrukcione (ang TAGS) te cilat jane te shkruara ne mes te shenjave " < > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: HTML eshte ...   Fri Nov 23, 2007 12:54 pm

per qeto gjana po mesoj ne shkolle mirepo bash qeshtu qysh asht e shkrune nuk asht...per qet pyetje qe nuk e dita ne test sun e morra 5...mirepo tash e di e shpresojme qe e marrim...hehehe.....flm per postimin...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
 
HTML eshte ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Gjuhet Per Web Programime :: HTML/DHTML-
Kėrce tek: