Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 PRESENTATION

Shko poshtė 
AutoriMesazh
donuthka
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 4
Age : 28
Vendi : Han
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: PRESENTATION   Sat Oct 20, 2007 10:12 pm

Emri: Donjeta
Mbiemri: Krasniqi
Data e lindjes: 22.10.89
Statusi familjar: Beqare hala Very Happy
Shkolla: Gjon Buzuku
Klasa: XII
Vendi: Prizren
Nr i tel.: 1,2 posht 3,4 nalt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.donabe.4t.com
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   Sat Oct 20, 2007 10:14 pm

mire se na dole Donjeta....do te kemi nderin te kemi ne forumin tone pra te qytetit te Prizrenit...respecte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   Sat Oct 20, 2007 10:17 pm

hahahha mirserdhe donjet kalo mir me prizreniteam bounce lol!

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
Rockzonebener
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 3
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   Sat Oct 20, 2007 11:19 pm

ooooooooo donaaaaaaa ti para meje je regjistru a bounce mir se ki ardh praa .. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   Sun Oct 28, 2007 10:37 pm

WILLKOMEN MIRE SE ERDHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PRESENTATION   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PRESENTATION
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: