PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 studentat e fames

Shko poshtė 
AutoriMesazh
studenti
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 2
Registration date : 23/04/2010

MesazhTitulli: studentat e fames   Fri Apr 23, 2010 3:45 am

te gjith ata qe jan studenta te fames ne Prizren ju kisha lut te me shkruani ne pm E-mail adresat pls nlidhje me provimet me bo bashkpunim .

Shembull une kom provim para juve nese arrij te kem ndonj test e skenoj edhe jau dergoj tani ju e kini testin para provimit. po ashtu edhe ju nese arrini te vjedhni naj test me ma dergu mu kush osht i interesum shkrunem ne pm email adresen edhe kontaktojm

mfalni ndoshta kom postu ne vend te gabuar po sdita ku me postu tjeter flm per mirkuptim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: studentat e fames   Sun Jul 11, 2010 9:40 am

studenti shkruajti:
te gjith ata qe jan studenta te fames ne Prizren ju kisha lut te me shkruani ne pm E-mail adresat pls nlidhje me provimet me bo bashkpunim .

Shembull une kom provim para juve nese arrij te kem ndonj test e skenoj edhe jau dergoj tani ju e kini testin para provimit. po ashtu edhe ju nese arrini te vjedhni naj test me ma dergu mu kush osht i interesum shkrunem ne pm email adresen edhe kontaktojm

mfalni ndoshta kom postu ne vend te gabuar po sdita ku me postu tjeter flm per mirkuptim..Mir ke postu po tregom ma mir qfar drejtimi je e te ndimoj na une jam ekonomik shtetit ngase nuk shkon me kopjume sun arrin asgje

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
studenti
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 2
Registration date : 23/04/2010

MesazhTitulli: Re: studentat e fames   Sun Jul 11, 2010 2:24 pm

Ekonomik -Banka financa dhe kontabilitet viti i 2
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: studentat e fames   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
studentat e fames
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Pyetje Pergjigje-
Kėrce tek: