PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Xhelozia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DanGer--Man_BaK!
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 8
Age : 29
Vendi : Mas kapixhikit
Registration date : 30/11/2008

MesazhTitulli: Xhelozia   Sun Nov 30, 2008 5:06 pm

1.Pse femrat xhelozojne ne meshkujt Gjithmone ?
2.A xhelozojne meshkujt ndaj femres ?
3.A ka dallime ne xhelozi ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.danger--man.weebly.com
 
Xhelozia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: