PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Babai Predikues Islamik Vajza Striptiste?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: Babai Predikues Islamik Vajza Striptiste?   Sat Nov 08, 2008 1:15 am

Ka ndryshuar emrin nga Yusra nė Yasmin dhe punon si balerinė nė «pole dance», rrotullohet rreth njė tubi me rroba nė stilin kubist nė klubet e Londrės.
Nuk ka asgjė tė cuditshme, nėse nuk do tė ishte vajza e Mohammed Omar Bakri, predikuesit tė njohur islamik i cili u dėbua nga Anglia dhe tani jeton nė Liban. Ajo qė e zbuloi Yasmin, 27 vjece, ka qėnė revista e mirenjohur “The Sun”.
“Nuk kam kontakte me babanė tim dhe nuk e kam aprovuar asnjėherė mėnyrėn e tij tė jetesės dhe idetė e tij ekstremiste”, konfirmon Yasmin, nėnė e njė fėmije tre vjec, fryt i martesės sė saj me ish burrin turk.

Sipas “The Sun” sheiku Mohammad, kėrkon qė gratė tė mbajnė perce.

Ai nuk e shihte tė bijėn prej vitesh dhe e mendonte nė Turqi me burrin. Ndėrsa, Yasmin ėshtė martuar dy herė dhe tani bashkėjeton me njė djalė 26 vjecar.

Por hetimet e revistes nuk perfundojne me kaq. Gazetarė zbuluan se 5 vjet mė parė, kur Mohammed Omar Bakri jetonte nė Britaninė e Madhe, paska paguar pėr operacionin plastik nė gjoks tė sė bijės, operacion qė i mundėsoi edhe suksesin nė karierė.

Njė shoqe e saj tregoi: “Ajo ishte shumė e lumtur nga efekti qė shkaktonte tek burrat dhe ky besim i ri nė vetvete e coi tė zhvishej nė klubet e natės. Nuk do ta kishte bėrė kurrė njė punė tė tillė nėse nuk do tė kishte patur atė gjoks, qė iu pagua nga i ati. Ai ėshtė pėrgjegjėsi i gjithė kėsaj”.

Bakri, 50 vjec, i njohur pėr predikimet e tij qė dėnon gruan qė shfaq feminilitetin e saj, do tė duhet t’i justifikojė botės profesionin qė ka e bija.--------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Babai Predikues Islamik Vajza Striptiste?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
Kėrce tek: