PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 A doni mi pas nr tel:.vip?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: A doni mi pas nr tel:.vip?   Sat Nov 08, 2008 1:05 am

adelina ismail:044-228-666
leanora jakupi:044-164-085
etno engjujt:044-128-307
shpat kasapi:00389-70-953-997
nora istrefi:044-377-244
ermal fejzullahu:044-233-589
sinan vllasaliu:044-160-444
gili:044-155-103
adelina thaqi:044-162-017
jehona sopi:044-198-992
genta ismaili:044-168-338
nrg band:044-252-164
tingulli 3nt:044-137-640
xuxi:044-255-976
ritmi i rruges:044-255-954
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
A doni mi pas nr tel:.vip?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
Kėrce tek: