Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   Qfare ndjeni kur jeni i fuqishem?

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Reper_Horror
  VIP
  VIP


  Numri i postimeve : 31
  Registration date : 07/11/2008

  MesazhTitulli: Qfare ndjeni kur jeni i fuqishem?   Fri Nov 07, 2008 9:46 pm

  si p.sh. je ne disponim po perqka? bounce
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Reper_Horror
  VIP
  VIP


  Numri i postimeve : 31
  Registration date : 07/11/2008

  MesazhTitulli: reper_horror   Fri Nov 07, 2008 9:46 pm

  hehehe une ndihem ne disponim per muzik rock Twisted Evil
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  *° Cadeau °*
  Moderator
  Moderator
  avatar

  Numri i postimeve : 30
  Age : 28
  Registration date : 25/10/2008

  MesazhTitulli: Re: Qfare ndjeni kur jeni i fuqishem?   Fri Nov 07, 2008 10:38 pm

  ..une ndihem e disponueshme kur e kam mundesin me bisedu me d.I.kand per tema qe ja vlen..ose kur ha akullore tongue ..sban me harru qe edhe kur kercej sidomos Salsa..


  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  504boyz
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 494
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Qfare ndjeni kur jeni i fuqishem?   Sat Nov 08, 2008 12:41 am

  UNE E NDEJEJ EDHE DOBSIN TEME KUR JOM ASHTU
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: Qfare ndjeni kur jeni i fuqishem?   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  Qfare ndjeni kur jeni i fuqishem?
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
  Kėrce tek: