PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » CC- OFERT
  Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   A egziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre apo dick

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  *° Cadeau °*
  Moderator
  Moderator
  avatar

  Numri i postimeve : 30
  Age : 28
  Registration date : 25/10/2008

  MesazhTitulli: A egziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre apo dick   Sat Nov 01, 2008 10:51 pm

  kjo pytje i drejtohet si femrave dhe meshkujve..si e shikojn qikat shoqerin me djem dhe si e shikojn djemt shoqerin me qika ?? Eshte thjesht shoqeri apo kthehet ne dashuri ?? Nga rezultatet e statistikave ka dal qe nje mashkull asnjehere nuk e shikon nje femer thjesht si nje shoqe por synon gjithmon per diqka ma teper..ju qka po mendoni per kete gje ?? :O
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 29
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: A egziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre apo dick   Sat Nov 01, 2008 11:06 pm

  pyetje me vend...nje qeshtje qe duhet te flitet gjere e gjate....meshkujt sikurse edhe femrat kane mendimet e tyre si per shoqerine ashtu edhe per dashurine....eshte e vertete qe nje shoqeri e mirefillte mund te shendrrohet ne dashuri...gjasat e saj jane shume reale qe shoqeria te shendrrohet ne dashuri...ndoshta pak eshte e vertete qe meshkujt mundohen te shfrytezojne femrat por jo te gjithe...jo te gjithe meshkujt jane njesoj sikurse edhe te gjitha femrat nuk jane njesoj pra femrat e dojne ate gje deri sa e pranojne qe me te te luan nje mashkull...pra jo te gjithe jemi njesoj dhe jo te gjithe kemi mendime te njejte...
  Respect anetare e nderuar
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
   
  A egziston shoqeria mes nje mashkulli dhe nje femre apo dick
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
  Kėrce tek: