Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Guest
  Vizitor  MesazhTitulli: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Mon Jan 21, 2008 11:51 am

  a e din ndonjeri prej juve se cilat lend bejn pjes ne drejtimin Matematik-Informatik te shkolles se mesme,dhe nese ka mundesi te me tregoni se ku ndodhet kjo shkolll ne Prizren.Respect.

  Pres pergjigjje
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Mon Jan 21, 2008 4:35 pm

  valigashi shkruajti:
  a e din ndonjeri prej juve se cilat lend bejn pjes ne drejtimin Matematik-Informatik te shkolles se mesme,dhe nese ka mundesi te me tregoni se ku ndodhet kjo shkolll ne Prizren.Respect.

  Pres pergjigjje


  shiqo une perveten time studijoj ne shkolles e mesme Gani QavderBasha ne PRIzren e kom drejtinim e Informatikes edhe une e sa peer ket Drejtimin MAtematik Informatik eshte ne PRIzren ne Shkollen e Mesme Gjon Buzuku ne Gjimnaz dhe se kjo shkoll ndodhet afer Stadiumit te Qyetit PRIzrenit.

  E sa per lendet se qka ka ne ket deg sdi qka te them mirepo me sa di un i kan te njejta me degen time TE Informatikes.

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  Guest
  Vizitor  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Mon Jan 21, 2008 10:07 pm

  shum flm njeri per ket mendim tendin .ta di per nder
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Tue Jan 22, 2008 4:59 pm

  sps per qdo sen ma shum ja add te tregoj edhe ma kjart ne MSN ximi_pz4@tc-team.com

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  504boyz
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 494
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   Tue Jan 22, 2008 8:13 pm

  hej sdi sen per ket pun Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  Qfar lend ndodhen ne drejtimin Matematik-Informatik
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Prof. Dr.Nexhmedin Spahiu: Lindja dhe gjymtimi i Republikės sė Kosovės

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Bised e Lire-
  Kėrce tek: