Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   Kujdes Shok

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Kujdes Shok   Wed Jan 16, 2008 9:43 pm

  <HR style="COLOR: #bfbdbd" SIZE=1>
  ju kisha lut antar te nderuar qe te ruheni sepse mu sot me erdh ne email kjo kishe per me qu sms falas mirepo mos e hani ket fore ktu thot me ja dhan add e sakt edhe passin per verifikim andaj rujuni kuna iu vjen


  http://www.alba-sms.uni.cc/

  un ket e morra vesh ngaqe me erdh ne inbox edhe derguesi me shkruje add e jem andaj e morra vesh.

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 29
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Kujdes Shok   Sun Jan 20, 2008 3:34 pm

  flm per paralajmerimin ADMIN...do ta kemi parasysh...respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
   
  Kujdes Shok
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Pyetje Pergjigje-
  Kėrce tek: