PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » CC- OFERT
  Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   50 web faqe me te mira ne bote

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: 50 web faqe me te mira ne bote   Sun Dec 23, 2007 3:03 pm

  50 WEBSITET ME TE MIRE PER 2007

  Revista amerikane “Time” ka publikuar listėn e saj tė radhės. Bėhet fjalė pėr 50 website-t mė tė mira tė vitit 2007. Aty nuk bėjnė pjesė faqet “veterane” tė internetit siē janė “google.com”, “yahoomail”, “bbc.co.uk” etj. Ato, tashmė revista “Time” nuk i klasifikon si tė mira, por si tė rėndėsishme, pa tė cilat nuk jetojmė dot. Faqet e internetit qė janė zgjedhur pėr tė bėrė pjesė nė listėn e 50 mė tė mirave janė pėrzgjedhur duke u bazuar nė disa kritere. Kryesore janė risitė qė kėto faqe kanė sjellė, stili i veēantė dhe i mprehtė qė ofron mėnyra nga mė tė ndryshmet pėr tė pasuruar eksperiencat nė internet. Lloji i kėtyre “websit-eve” varion nga ato tė arteve e kalimit tė kohės sė lirė, shėndetit, konsultimit mbi gjėrat mė tė ndryshme tė ditėve tė zakonshme, mėnyrat se si mund tė investojmė e deri tek shkėmbimet e borxheve nė internet me persona tė panjohur. Pjesa mė e madhe e tyre janė faqe revolucionare, qė kanė arritur tė pushtojnė territore jo tė vogla nė hapėsirat personale tė ēdo individi nė internet.
  www.Wotartist.com, faqe arti
  www.PhotonHead.com, faqe pėr blerjen e aparaturave dixhitale
  www.CellSwapper.com, faqe konsultimi
  www.Glimpse.com, faqe pėr tė blerė nė internet
  www.Chow.com, faqe pėr ushqimin
  www.DonorsChoose.org, faqe pėr dhuruar online
  www.IdealBite.com, faqe pėr artin dhe kohėn e lirė
  www.Etsy.com, faqe pėr artin dhe kohėn e lirė
  www.PaperToys.com, faqe pėr artin dhe kohėn e lirė
  www.Mpire.com, faqe pėr artin dhe kohėn e lirė
  www.Redfin.com, faqe pėr artin dhe kohėn e lirė
  www.Yapta.com, faqe pėr artin dhe kohėn e lirė
  www.FunnyOrDie.com, faqe komedish
  www.Last.fm, faqe pėr radio online
  www.Lala.com, dyqan muzikor dixhital
  www.WhiteCityStories.org, faqe dokumentarėsh
  www.DriverTV.com, faqe pėr goma makinash


  www.ExpertVillage.com, faqe qė ofron kėshilla tė ndryshme
  www.Joost.com, televizion nė internet
  www.StarWars.com, faqe lojėrash
  www.Odeo.com, faqe me audio dhe video
  YouTube’s You Choose ’08, faqe pėr kandidatėt pėr presidentė
  www.Blinkx.com, faqe pėr kėrkimin e videove
  www.Veoh.com, faqe pėr publikimin e videove
  www.MiiStation.com, faqe pėr tė luajtur
  www.INGDirect.com, faqe pėr bankat dhe financėn
  www.OpenSecrets.org, faqe pėr financėn
  www.NowPublic.com, faqe gazetarie pėr gjithė njerėzit
  www.Ecofoot.org, faqe pėr mjedisin

  www.Stockpickr.com, faqe pėr investimin
  www.FAFSA4Caster, faqe pėr tė paguar pėr universitetin
  www.ThePollingReport.com, faqe pėr sondazhet politike


  www.Newsvine.com, faqe me lajmet kryesore tė ditės
  www.SimpleWeather.com, faqe pėr motin
  www.StumbleUpon.com, faqe pėr tė ruajtur sitet e preferuara
  www.Hitchsters.com, faqe pėr organizimin e udhėtimeve me tė tjerė
  www.LinkedIn.com, faqe pėr ndėrveprim me profesionistė
  www.bix.yahoo.com, faqe e talenteve muzikore
  www.Fatsecret.com, faqe pėr ata qė mbajnė dietė
  www.Prosper.com, faqe pėr marrje dhe dhėnie borxhi online
  www.Mozy.com, faqe pėr organizimin e dokumenteve
  www.Tumblr.com, faqe pėr krijimin e blogeve
  www.Twitter.com, faqe pėr tė postuar nė internet nga telefoni
  www.Weebly.com, faqe nga mund tė ndėrtosh njė faqe interneti
  www.Netvibes.com, faqe pėr tė krijuar ēdo gjė qė duhet nė njė faqe
  www.Wetpaint.com, faqe personale, ku kushdo mund tė bėjė ndryshime
  www.GrandCentral.com, faqe, ku mund tė krijosh njė numėr telefoni
  www.OhDon’tForget.com, faqe me mesazhe kujtuese
  www.Zoho.com, ThinkFree.com, Ajax13.com, faqe, ku mund tė krijosh dokumente

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  504boyz
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 495
  Vendi : john-f-kennedy
  Registration date : 11/10/2007

  MesazhTitulli: Re: 50 web faqe me te mira ne bote   Mon Dec 31, 2007 12:00 pm

  e ke harru edhe njo hejjjjjjjjjjjjjjjjjjj
  PrIzReNi FoRUm ---- PrIzReNi-Team
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: 50 web faqe me te mira ne bote   Mon Dec 31, 2007 3:41 pm

  504boyz shkruajti:
  e ke harru edhe njo hejjjjjjjjjjjjjjjjjjj
  PrIzReNi FoRUm ---- PrIzReNi-Team  po valla boll mir e ke ja ti ke qit qetu program ja mos thuj zot flm shum

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 29
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: 50 web faqe me te mira ne bote   Tue Jan 01, 2008 9:53 pm

  nice postim...Scorpion-X veq vazhdo me qesi postime e jo me pre njerez qysh kan pre si qdohere Scorpionat...hehehehhehe...nejse nejse...respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
  Reper_Horror
  VIP
  VIP


  Numri i postimeve : 31
  Registration date : 07/11/2008

  MesazhTitulli: reper_horror   Fri Nov 07, 2008 9:54 pm

  hehehehe shum kull po qekjo webfaqe www.prizreniteam.hot4u.com ska ma leji tjerat tongue
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: 50 web faqe me te mira ne bote   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  50 web faqe me te mira ne bote
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » HYRE EMINI - MIRA, DESHMORE E KOMBIT

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Internet-
  Kėrce tek: