Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 erdha edhe un

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Anxa-
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 8
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: erdha edhe un   Mon Dec 10, 2007 4:39 pm

un jom Vigani
pseodenimin Anxa
vjet 18-19i boj n'Prill
banoj n'Prishtin
jom i xhinis Mashkullore Laughing Laughing
edhe ju pershendes t'gjith Antaret e keti forumit se menxi qe e gjeta ket forum pej Googles Laughing Laughing affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Mon Dec 10, 2007 5:01 pm

MIR SE ERDHE ANXA KALO SA MA MIR TE NA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Anxa-
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 8
Registration date : 10/12/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Mon Dec 10, 2007 5:04 pm

mir se t'gjeta broo ishalla e kaloj mir se qysh po ma merr menja mu Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Tue Dec 11, 2007 12:10 am

Mirserdhe Anxa kalo mir me ne


edhe po me interson me dit mos je i regjistrun en tc-team.com


sepse kom pas ni shok aty me pseudonim Anxa e pom me inereson me dit

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Tue Dec 11, 2007 12:53 pm

mireserdhe ANXA dhe shpresojme qe do kalojme super...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
-Anxa-
Antarė/e me Pervoj
Antarė/e me Pervoj


Numri i postimeve : 2
Registration date : 16/12/2007

MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   Tue Dec 18, 2007 6:16 pm

mir se ju gjeta t'gjithve clown What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: erdha edhe un   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
erdha edhe un
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija
» Vushtrri: Rrahje masive, pėrfshihen edhe familjarėt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: PRezantim-
Kėrce tek: