Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
Tema Fundit
» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

» AnDrOiD Apps Pack
Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 turqija zbulon ilaqin e aids

Shko poshtė 
AutoriMesazh
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: turqija zbulon ilaqin e aids   Wed Oct 31, 2007 2:59 pm

pak para disa diteve ne turqi mjeket e kan zbuluar nje injeksion kunder aids nder kohe eshte duke u testuar ne amerik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: turqija zbulon ilaqin e aids   Fri Nov 16, 2007 11:33 am

Ishalla ban pune e shnoshin bota se gati boten e ka kaplu...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 494
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: turqija zbulon ilaqin e aids   Fri Nov 16, 2007 8:58 pm

valla po si dihet eshte dal se e kan zbulu ni lloj ilaqi po tash jon tu e testu amerikant pritet cka thoj tash amerikant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: turqija zbulon ilaqin e aids   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
turqija zbulon ilaqin e aids
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kurizitet kosovar: Sabri Azemi zbulon zmadhuesin mekanik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Shkencat Ekzakte :: Mjekėsia-
Kėrce tek: