Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi

PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Similar topics
  Tema Fundit
  » POPULL SHQIPTAR!
  Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

  » VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
  Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

  » Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
  Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

  » Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
  Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

  » AnDrOiD Apps Pack
  Tue Apr 05, 2011 10:23 pm nga 504boyz

  Keywords
  Ju lutemi Te dashur antar.
  Dear members,

  If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
  All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

  Your administrator.

  Share | 
   

   Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje

  Shko poshtė 
  AutoriMesazh
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Tue Oct 30, 2007 3:51 pm

  Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje:

  1) Shtyp Start/Run, Shkruj msconfig, Dhe Kliko OK.
  2) System Configuration Utility, Klick BOOT.INI tab.
  3) Ne BOOT.INI tab, Kliko NOGUIBOOT Kliko Ok Dhe Restarto Pc Kjo Mbaroj.


  Veretje kjo vlen vetem per sistemin operativ Windows

  _________________
  LIVERPOOL


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Nov 07, 2007 5:40 pm, edituar 1 herė gjithsej
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 29
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Tue Nov 06, 2007 12:47 am

  Pasi e vleresova besoj qe kjo teme ketu e ka vendin.....shpresojme ne mirekuptim ADMIN....respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 29
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Fri Nov 23, 2007 12:51 pm

  edhe diqka pse tek une nuk po funksionon kjo gje...nja 3 here e kam provu nuk po ban...kalxom neqoftese e din qka eshte puna...shpresojme ne mirekuptim...respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Fri Nov 23, 2007 6:43 pm

  ne qoftese ki shku ne baz te kesaj ska qare pa te ba mirepo ti mos kujto se tash Pc yt tash punon shum shum shpejt ka ndsyrsim mirepo jo shum te madh dhe ashte mundesi e dyt qe Pc e ki te ranu shum me PROGRME apo ku ta dij un

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  ConDoR
  Administrator
  Administrator
  avatar

  Numri i postimeve : 220
  Age : 29
  Vendi : ne Republiken e Kosoves
  Registration date : 07/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Fri Nov 23, 2007 10:42 pm

  DiScoVeR shkruajti:
  ne qoftese ki shku ne baz te kesaj ska qare pa te ba mirepo ti mos kujto se tash Pc yt tash punon shum shum shpejt ka ndsyrsim mirepo jo shum te madh dhe ashte mundesi e dyt qe Pc e ki te ranu shum me PROGRME apo ku ta dij un

  nejse flm per sqarimin...do ta marrim parasysh...respect
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
  Scorpion-X
  Administartor
  Administartor
  avatar

  Numri i postimeve : 155
  Age : 30
  Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
  Registration date : 06/10/2007

  MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   Sat Nov 24, 2007 3:19 pm

  sps veq vazhdo keshtu ti

  _________________
  LIVERPOOL
  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
  Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
  Sponsored content
  MesazhTitulli: Re: Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje   

  Mbrapsht nė krye Shko poshtė
   
  Si Te Beni Compjuterin Me Te Shpejt Ne Hapje
  Mbrapsht nė krye 
  Faqja 1 e 1
   Similar topics
  -
  » Pirro Ēako: Ju rrėfej 25 vitet me Invėn, nuk ia fal lidhjen e shpejtė me njė burrė tjetėr

  Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
  Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Sistemet Operative :: Windows-
  Kėrce tek: