PrizrenI TeAm HoT FoUrUm We ArE We WOnT Tu Be OnE TEAM.........
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» CC- OFERT
Wed Nov 07, 2018 4:43 pm nga 504boyz

» POPULL SHQIPTAR!
Mon Nov 28, 2011 2:20 am nga Lek

» VETEM POPULLI ESHTE PUSHTETMBAJTES
Mon Nov 28, 2011 2:19 am nga Lek

» Standard iGO My way 2009 for Android With Australia Maps
Tue Apr 05, 2011 10:27 pm nga 504boyz

» Includes 32 best touch screen games for samsung mobile
Tue Apr 05, 2011 10:25 pm nga 504boyz

Keywords
Ju lutemi Te dashur antar.
Dear members,

If you wish it, you can support your forum by doing a donation, and become an actor of this forum.
All your donations will guarantee the continuity and the quality of this forum.

Your administrator.

Share | 
 

 Microsoft XP!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Microsoft XP!!   Sun Oct 28, 2007 11:40 am

Microsoft ka vendosur qė tė zgjasė afatin, deri nė tė cilin, shfrytėzuesit sė bashku me kompjuterin e tyre tė ri, do tė mund tė zgjedhin sistemet e Windows XP. Sipas paralajmėrimeve tė mėhershme, XP ėshtė dashur tė tė jetė nė shitje deri nė janar tė vitit tė ardhshėm, mirėpo duke matur pulsin e njerėzve, Microsoft ka vendosur qė tė zgjasė kėtė afat. “Ndoshta kemi qenė pak mė tepėr se ambicioz kur kemi pritur qė njė vit do tė jetė i mjaftueshėm qė shfrytėzuesit tė kalojnė nė Vista”, ka deklaruar Mike Nash, nėnkryetar i njėsisė sė Microsoftit pėr produkte. Microsoft gjithashtu ka zgjatur afatin e qasjes nė XP pėr shfrytėzuesit nga vendet nė zhvillim, dhe atė deri mė 30 qershor tė vitit 2008.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
504boyz
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 495
Vendi : john-f-kennedy
Registration date : 11/10/2007

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Sun Oct 28, 2007 10:41 pm

MIR PO BOJKA SE SE QIKJO VISTA NUK POM PELQEN HIQ MICROSOFTI E KA PRU VISTEN VEQ ME BA PERFITIM SE APK MA I MIR SE XP NUK ESHTE SHUMICA E NJERZVE QE E KOM BO VISTEN JON KTHY APET NE WINDOWS XP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Wed Nov 21, 2007 9:44 pm

ConDoR shkruajti:
Microsoft ka vendosur qė tė zgjasė afatin, deri nė tė cilin, shfrytėzuesit sė bashku me kompjuterin e tyre tė ri, do tė mund tė zgjedhin sistemet e Windows XP. Sipas paralajmėrimeve tė mėhershme, XP ėshtė dashur tė tė jetė nė shitje deri nė janar tė vitit tė ardhshėm, mirėpo duke matur pulsin e njerėzve, Microsoft ka vendosur qė tė zgjasė kėtė afat. “Ndoshta kemi qenė pak mė tepėr se ambicioz kur kemi pritur qė njė vit do tė jetė i mjaftueshėm qė shfrytėzuesit tė kalojnė nė Vista”, ka deklaruar Mike Nash, nėnkryetar i njėsisė sė Microsoftit pėr produkte. Microsoft gjithashtu ka zgjatur afatin e qasjes nė XP pėr shfrytėzuesit nga vendet nė zhvillim, dhe atė deri mė 30 qershor tė vitit 2008.shoki nga eke marrut ket te dhena kish mujt me na postu po kem deshir me pa edhe ate

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Sat Nov 24, 2007 11:31 am

DiScoVeR shkruajti:
ConDoR shkruajti:
Microsoft ka vendosur qė tė zgjasė afatin, deri nė tė cilin, shfrytėzuesit sė bashku me kompjuterin e tyre tė ri, do tė mund tė zgjedhin sistemet e Windows XP. Sipas paralajmėrimeve tė mėhershme, XP ėshtė dashur tė tė jetė nė shitje deri nė janar tė vitit tė ardhshėm, mirėpo duke matur pulsin e njerėzve, Microsoft ka vendosur qė tė zgjasė kėtė afat. “Ndoshta kemi qenė pak mė tepėr se ambicioz kur kemi pritur qė njė vit do tė jetė i mjaftueshėm qė shfrytėzuesit tė kalojnė nė Vista”, ka deklaruar Mike Nash, nėnkryetar i njėsisė sė Microsoftit pėr produkte. Microsoft gjithashtu ka zgjatur afatin e qasjes nė XP pėr shfrytėzuesit nga vendet nė zhvillim, dhe atė deri mė 30 qershor tė vitit 2008.shoki nga eke marrut ket te dhena kish mujt me na postu po kem deshir me pa edhe ate

what se nuk po te kuptoj qka ke desht me than me kete postim...shprehu me qarte...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Sat Nov 24, 2007 3:18 pm

po tham ka e ke marr ket te dhen po kam deshir me lexu edhe une vet

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Sat Nov 24, 2007 3:23 pm

DiScoVeR shkruajti:
po tham ka e ke marr ket te dhen po kam deshir me lexu edhe une vet

kjo le te mbetet sekret...mire eshte qe eshte postuar...respect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
Scorpion-X
Administartor
Administartor
avatar

Numri i postimeve : 155
Age : 30
Vendi : Ne Prizren Midis oborrit tem
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Sat Nov 24, 2007 3:25 pm

oki sidoqoft flm per postimin

_________________
LIVERPOOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://prizreniteam.albanianforum.net
Reper_Horror
VIP
VIP


Numri i postimeve : 31
Registration date : 07/11/2008

MesazhTitulli: reper_horror   Sat Nov 08, 2008 11:48 am

Heheheh super po se kom provu mos po me del najsen haha:) lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*° Cadeau °*
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 30
Age : 28
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Sun Nov 09, 2008 4:44 pm

ConDoR shkruajti:
DiScoVeR shkruajti:
po tham ka e ke marr ket te dhen po kam deshir me lexu edhe une vet

kjo le te mbetet sekret...mire eshte qe eshte postuar...respectHahaha...mu a po me tregon?? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ConDoR
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 220
Age : 29
Vendi : ne Republiken e Kosoves
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Sun Nov 09, 2008 6:37 pm

*° Cadeau °* shkruajti:
ConDoR shkruajti:
DiScoVeR shkruajti:
po tham ka e ke marr ket te dhen po kam deshir me lexu edhe une vet

kjo le te mbetet sekret...mire eshte qe eshte postuar...respectHahaha...mu a po me tregon?? Razz...ndoshta...nuk e di sigurt...por per dikon eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.prizreniteam.albanianforum.net
*° Cadeau °*
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 30
Age : 28
Registration date : 25/10/2008

MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   Mon Nov 10, 2008 9:32 pm

Cito :
...ndoshta...nuk e di sigurt...por per dikon eshte

uu ndoshta nejse ska gje me tregon dikush tjeter me siguri Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Microsoft XP!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Microsoft XP!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Prishtina & Prizreni Forum...Kenaqesi dhe argetim pakufi :: Informacione & Diskutime te Ndryshme :: Informatik & Shkence-
Kėrce tek: